Klan TRG

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-05-12 13:25:32

gipson231

Starszy Kapral

Zarejestrowany: 2013-02-23
Posty: 22
Punktów :   

KW-1S czyli SPORT

Jeden z najpopularniejszych czołgów w grze a zarazem najlepszy czołg ciężki VI tieru. To nie typowy czołg ponieważ jest za lekki na czołg ciężki i za ciężki na czołg średni. Jest używany często na kompaniach.

Czym odznacza się sport. Bardzo dobre działo ze świetną alfą. Zadaje wysokie obrażenia, ładuje się przeciętnie i jest niecelne a mowa tu o D-2-5T. Poza świetnym działem wyróżnić można też bardzo dobrą mobilność. Niestety czołg ten ma też wady, a mianowicie mizerny pancerz.

KW-1S daje niesamowity fun z gry, można na nim nieźle zarobić i daje świetną ścieżkę rozwoju.

Plusy:
- świetne damage
- bardzo dobra mobilność
- duży fun z gry
- świetna ścieżka rozwoju
- bardzo dobrze gra się nim
  w plutonie 2/3 osoby

Minusy:
- mizerny pancerz
- drogie pociski
- słaba widoczność
- słaba celność działa

Moim zdanie warto go mieć i nim grać. Świetny czołg, niekiedy perfekcyjny.

Offline

 

#2 2013-05-12 19:20:44

rkaminski

Starszy Kapral

Zarejestrowany: 2013-05-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: KW-1S czyli SPORT

Nie powiedziałbym że najlepszy na swoim poziome. Moim zdaniem jeden z najlepszych ale jak kto woli.

Offline

 

#3 2013-05-12 21:53:51

gipson231

Starszy Kapral

Zarejestrowany: 2013-02-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: KW-1S czyli SPORT

Wiesz, jest hellcat, jest SU-100 , ale i tak w większości wypadków koszę te czołgi więc uważam że sport najlepszy. A recka to moja subiektywna opinia, więc mam prawo do takowej wypowiedzi. Jednakże, zachęcam do dzielenia się własnymi opiniami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bwprojekt.pun.pl www.lcrp.pun.pl www.losangeleslife.pun.pl www.logistyka09.pun.pl www.pracasocjalna.pun.pl