#1 2013-04-06 18:36:32

gipson231

Starszy Kapral

Zarejestrowany: 2013-02-23
Posty: 22
Punktów :   

IS-8

Co nie co o czołgu.

   IS-8 to następca popularnego i zarazem jednego z najlepszych czołgów VIII tieru ISa-3 . Czołg ten odznacza się świetną mobilnością i działem pochodzącym prosto z X tieru. Niestety IS-8 nie przejął po swoim poprzedniku znakomitej wieży, co sprawia że łatwo go uszkodzić. Niestety pancerz ISa-8 nie należy do najlepszych i nawet czołgi z niższych tierów przebijają go od boku a niekiedy nawet i od przodu. Niestety czołg ten przejął też inną wadę swoich kolegów a mianowicie słaby zasięg widzenia, lecz jak wspominałem jest to wada większości ciężkich  czołgów Rosyjskich.

Wskazówki do gry ISem-8

   IS-8 to dobry czołg ciężki ale też całkiem niezły med po odblokowaniu silnika, więc sposób gry zależy od własnych predyspozycji. NA pewno nie można się pchać na sam przód w konfrontacji z czołgami z tego samego i wyższego tieru, ponieważ pancerz jest zbyt lichy . Snajpienie tym czołgiem także do łatwych nie należy. Ogólnie gra się nim dość podobnie jak jego poprzednikami . Warto na samym początku dozbierać na najlepsze działo, bo bez niego ani rusz, niestety BL-9 w tych klasach to już za mało.

Plusy i minusy

   Plusy:
-świetne działo
-świetna mobilność

   Minusy
-słaby pancerz

Podsumowując, IS-8 to dobry czołg ciężki IX tieru lecz nie jest tam liderem, ponieważ lepszy od niego jest chociażby E-75. Czołgiem gra się dość przyjemnie, jednakże nie jest to maszynka do zarabiania kasy;)

Offline

 

#2 2013-04-06 20:06:07

ErajaPL

Administrator

1866388
Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-11
Posty: 66
Punktów :   

Re: IS-8

DZIĘĘĘĘĘĘĘĘKUJE PRZYDA MI SIĘ BARDZO!


http://img717.imageshack.us/img717/2353/js7.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracasocjalna.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl www.logistyka09.pun.pl www.losangeleslife.pun.pl www.xenoria.pun.pl